محل تبلیغات شما

گزارش ادعای یک شهروند : تازه با هواپیما به دنور رسیده بودم . اتومبیلم را از فرودگاه برداشتم و درجهت غرب در جاده ی شماره ی i- 70 به راه افتادم . حدود 50: 2 بعداز ظهر ، در حالی که تقریبا هیچبادی در حال وزیدن نبود ، چیزی را در آسمان دیدم که در نگاه اول شبیه به یک کیسهزباله ی سیاه رنگ بود .

با نزدیک تر شدن به آن ، متوجه شدم که این جسم تیره ، درهوا شناور است و بالا و پایین نمی رود . همین طور متوجه شدم که شکل آن هم مانندکیسه زباله نیست ، بلکه تا حدی هندسی به نظر می رسد ؛ درست مانند سنگی بود که درآسمان با سرعتی یکنواخت در پرواز باشد .

این جسم در هنگام پرواز ، به آرامی می چرخید . رنگ آن همبیشتر قهوه ای بود تا سیاه . هیچ نوع پنجره ، در یا علامتی هم رویش دیده نمی شد .سرعت حرکتش کمی بیشتر از سرعت اتومبیل ها بود . اتومبیل ها با نزدیک شدن به آن ،از سرعت خود کم می کردند . این جسم هم مانند ما در جهت غرب در حرکت بود . به همیندلیل ، حدس می زنم که عده ی دیگری هم باید آن را دیده و گزارش کرده باشند .

در ساعت 58 : 2 ، موبایلم را آماده کردم و بعد کمی ازآن فیلم گرفتم که احتمالا بدترین ویدئوییاست که تا به حال دیده اید . من در خط سمتچپ جاده در حال رانندگی بودم که موبایل را از پنجره بیرون بردم و فیلم گرفتم . درطول این ویدئوی کوتاه ، شما جسم را به صورت لکه ی کوچکی در صفحه می بینید . بهگمانم ممکن است یکی از حاضران در جاده در گزارش خود ، ویدئوی بهتری از این جسمتهیه کرده باشد .

این جسم ، هواپیما ، پرنده ، پهپاد یا ه نبود . تنهااحتمال ممکن از نظر من ، این است که آن جسم ،یک بالن باشد ، ولی باز هم برای یکبالن ، حرکتی بیش از حد یکنواخت و دقیق داشت . بعد از چند دقیقه ، این جسم ازمحدوده ی دید من خارج شد و به حرکتش در مسیر غرب ادامه داد.

این جسم بسیار شبیه به یک یوفو بود ، زیرا نمی دانم واقعاچه چیزی می توانست باشد . ولی این احتمال هم وجود داشت که نوعی جسم پرنده ی کنترلاز راه دور باشد .

من سعی کردم تا بهترین فیلم ممکن را از آن جسم بگیرم ، امادر آن وضعیت و در حال رانندگی ، واقعا نتوانستم فیلم بهتری بگیرم ، چون ترافیکجاده مجبورم می کرد تا سرعتم را کم و زیاد کنم و حواسم می بایست به جاده هم می بود. شرایط آن بزرگراه هم طوری نبود که بتوانم از اتومبیل پیاده شوم و فیلم بگیرم .حتی نمی توانستم از دوربین بهتری که در ماشین داشتم ، استفاده کنم . به هر حالامیدوارم این ویدئو برای محققان به اندازه ی کافی جزئیات داشته باشد .

باز هم در برمودا « مثلث برمودا » عجیب تر از علم

آموزش رایگان زبان بدن

با کدام افراد مشهور ، ماه تولدتان یکی است؟

، ,جسم ,هم ,ی ,جاده ,فیلم ,این جسم ,، در ,که در ,در جاده ,در حال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inodattan . عسل خالص، طبیعی و ممتاز کوهستان، مرغوبترین عسل ایران the best top2019 من از درونم می نویسم Heidi's style litbdansbennxi keyrognonpheadd صـنـدلـی هـای راحـت نـشـیـن آراز تربیتی